İçeriğe geç
Ana sayfa » Binance Çöktü Mü? Yeni Çiftlik Bank Vakası Mı?

Binance Çöktü Mü? Yeni Çiftlik Bank Vakası Mı?

binance çöktü mü

Binance Çöktü Mü? İnsanların bakiyeleri sıfırlandı. İşte Detaylar

Herkesin bildiği üzere Bitcoin ve diğer kripto paraların değerlenmesiyle kripto borsaları oluştu. Akla gelen en büyük kripto para borsalarından birisi de Binance. Dün akşam aniden sitenin çökmesiyle müşteriler bakiyelerini sıfır olarak gördü. Twitterda büyük tepki yaratan olayda bir çok insan tweet attı. Akşam saatlerinde başlayan hatayla birlikte müşteriler hesaplarına giriş yapamadı. Bu yüzden akla gelen ilk soru ise Binance Çöktü mü? sorusu oldu.

Müşterilerin yaşadığı erişim sorununun ardından bir bomba daha geldi. Giriş yapabilen kullanıcılar bakiyelerini sıfır olarak gördü. Bu sebeple insanlar twitterda Binance Çöktü mü? diye aratmaya başladılar. Kısa sürede trend topic listesine girdi. Kısaca kolaylıkla trend topic listesinde birinci sıraya yükseldi. İnsanların şüphelerinin ortaya atılması üzerine herkesin aklına Çiftlik Bank olayı geldi.

Kullanıcılardan Tepki Geldi

İnsanların da paradan para kazanma umutları Binance’nin çökmesiyle suya düştü. Bu sebeple bir çok kaybetme tweetleri paylaştılar. Binance kullanmayan kullanıcılar ise olayla dalga geçti.

Btc Türk ve Diğer kripto para borsalarını kullananlar ise olayı keyifle izledi. Olayla ilgili rahat tavırlar sergileyen diğer insanlar Binance ile dalga geçti.

Bu yüzden Türkiye’den kripto para borsalarından işlem yapmakta zorlanan kullanıcılar daha güvenilir borsa arayışına girdi. En güvenli kripto para saklama yöntemi hakkında daha fazla bilgi almak amacıyla Bitcoin Cüzdanları yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yaşanan olayın ardından ise Binance Türkiye twitter hesabından duyuru yaptı.

Binance Twitter Türkiye Hesabından Açıklama Yaptı

Yapılan açıklamada; “değerli takipçilerimiz Binance dahil bazı kripto para borsalarında yaşanan problemler AWS kaynaklıdır.” AWS problemi çözüldüğünde, bu sebeple Binance’de yaşadığınız problemler de çözülecektir.” AWS problemlerini linkten takip edebilirsiniz.” açıklaması yaptı.

Binance’nin açıklamasına göre ETH çekim işlemlerine ara verildi. Ayrıca cüzdanlarda tutulan bakiyelerde bir sorun olmadığını belirtti. Bu sebeple Binance şirketi yaşanan rahatsızlık için ise kullanıcılardan özür diledi.

Binance Çöktü Mü? ve bunun gibi daha fazla haber almak için Gündem Kategorisine göz atabilirsiniz.

Binance Çöktü Mü? ve Kripto Para Birimleri hakkında daha fazla güncel yazılara ulaşmak amacıyla bizi  LinkedIn  Twitter  ve  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.