İçeriğe geç
Ana sayfa » İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri (3 Yöntem – 2021)

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri (3 Yöntem – 2021)

internetten en kolay para kazanma yöntemleri

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri ile Online internet sayesinde para kazanabileceğiniz 3 harika yöntemi açıklayacağım. Dijitalleşmenin gelişmesi ile birlikte ve Dijital Çağa adım atmamız ile birlikte mobil cihazlar ve internet erişiminiz oldukça kolaylaştı. Tabii ki bu erişimin kolaylaşması bizlere fazla avantajlarla getirdi. Online olarak çalışabilme avantajı ile birlikte artık insanlar şirketlerdeki şirket ortamlarına ayrılarak freelance işler yapmaya başladı. Online olarak evlerinden ve bilgisayar üzerinden çok kolay para kazanmaya başladı. Tabii ki bu kolaylık emek sarf etmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Kolaylıktan kastım fiziksel bir emek gerektirmeden fiziksel bir çaba gerektirmeden para kazanma yani her işin karşılığında bir emek sarf ediyorsunuz. Bunu mutlaka belirtmek istiyorum. Öncelikle bugün sizlerle online kazanabileceğiniz en iyi üç para kazanma yöntemleri den bahsedeceğim.

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri Nedir?

Ama bu yöntemlerden bahsetmeden önce şunu belirtmem gerekiyor ki Google’dan online para kazanma yöntemleri internetten para kazanma yöntemleri gibi araştırmalar yaptığınızda acayip bir bilgi kirliliği ve kötü sonuçlar ortaya çıkıyor. Örneğin linke tıkla para kazan, forum doldur para kazan, anket doldur para kazan, video izle para kazan, tavuk büyüt yumurta sat para kazan gibi saçma sapan sistemler sadece sistemi kazandıran fakat sizin hiçbir şekilde para kazanamadığınız sistemlerdir. E tabii ki bunlar da online olarak para kazanma yöntemleri gibi insanların karşısına çıktığı için insanlar onlinedan para kazanamayacak diye düşünür. Ben öncelikli olarak gerçekten emek sarf edeceğiniz ve emeğinizin karşılığını alabileceğiniz en iyi para kazanma yöntemleri nden bahsedeceğim.

1-Online Ödev Yapmak

Birincisi internetten ödev yapmak. Aslında ödev yapmak denildiğinde ya ben bunu çok duydum geç bunu falan diyebilirsiniz. Ama artık belli başlı platformda oluştu. Bu platformlar üzerinden insanlar ve hocalarının yapılmasını istediği ödevler paylaşıyorlar. Diyorlar ki işte essay yazılacak, makale yazılacak, tez yazılacak bitirme projesi yapılacak işte ne bileyim bir proje yapılacak vesaire gibi ayrıntılı bir şekilde paylaşıyorlar. Daha sonra ayırdıkları para miktarını da paylaşıyorlar. Bu para miktarı sizin kafanıza yatarsa bu ilana başvurarak hızlı bir şekilde ödev yapıyorsunuz. Eğer bu ödevler bitirme projesi ve tez, makale gibi yani böyle ayrıntısı çoğaldıkça geliri de artan ödevler oluyor. Yani siz ne kadar çaba gösterirseniz o kadar iyi gelir elde edebilirsiniz. Tabii ki küçük ödevler yaparak hızlı para kazanmak da mümkündür. Bu tavsiyem özellikle üniversite öğrencileri için çünkü üniversite öğrencilerinin mutlaka paraya ihtiyacı olduğu dönemler oluyor. Bu şekilde en azından kısa süreli hızlı bir şekilde paralarını kazanarak da kazanç elde edebilirler.

2- Freelencer Olmak

İkinci para kazanma yöntemi bionluk.com da freelancer olmaktır. Tabi ki freelancer olmak kavramı yetenek gerektiriyor. Herkesin yapabileceği taktiklerden bahsedeceğim. Yani tabi yeteneğiniz olmasa da hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz para kazanma yöntemlerinden bahsetmeye çalışıyorum. Bionluk.com da freelancer olmak için öncelikle 10 TL’lik bir Ücret ödüyorsunuz. 10 TL’lik ücreti ödedikten sonra sisteme kayıt olmuş oluyorsunuz. Sistemi kayıt olduktan sonra isterseniz ilan oluşturabilirsiniz. İsterseniz de orada yapılacak iş ilanlarına freelance olarak başvurabilirsiniz. Burada hiçbir şey bilmeden nasıl işler yapabilirsiniz? Fotoğraf düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme işleri nedir? 70 tane fotoğraf var. Doğa fotoğrafı olabiliyor bazen düğün fotoğrafı oluyor. Bunların renkleriyle oynamanız isteniyor. Örneğin karşıtlığını ayarlıyorsunuz. Yada aydınlığını ayarlıyorsunuz. Explosion ayarlıyorsunuz. Üstelik bunları mobil uygulamalardan bile yapabileceğiniz basit şeyler tamamen sizin göz zevkinize kalmış. Tabi ki karşınızdakine beğendirebilmenize kalmış şeyler. Bunları hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Kolayca bionluk.com’daki paranız yatıyor ve paranızı kazanmış olursunuz. Fotoğraf düzenleme dışında hiçbir şey bilmeden yetkinlik sahibi olmadan ne yapabilirsiniz?

Freelence İş Örnekleri

Sitelerin belli başlı içerik üretimi kısmında şeyler yapabilirsiniz. Örneğin bir Web Sitesi iletişim, anasayfa ve hakkımızdaki içeriklerinin oluşturulması olabilir. Türkçenize güveniyorsanız ve Türkçede ben gerçekten iyiyim dil bilgisi kurallarına uyum sağlarım ona göre yazarım akıcı bir şekilde belli başlı şeyleri açıklayabilirim diyorsanız; wbsitesi içeriğini oluşturabilirsiniz. Ayrıca bundan da gerçekten iyi paralar elde etmek mümkündür. Bununla birlikte bu birçok iş ilanında karşımıza çıkıyor. bionluk ve fiverr gibi sitelerde özgün bir ses yeteneğine sahipseniz ne yapabilirsiniz?

Freelance olarak seslendirme yapabilirsiniz. İşte video seslendirebilirsiniz, animasyon yapabilirsiniz. Ya da sesim kötü diyorsanız photoshopla logo tasarım, afiş tasarımı, broşür tasarımı vesaire gibi birçok farklı tasarım yapabilirsiniz. Alakalı Dosyalama sistemleri, alarm sistemleri işte ne bileyim raporlama sistemleri farklı işleri girişe bilirsiniz. Bununla birlikte sosyal medya yönetimi, reklam, Google Adwords yönetimi, analytics yönetimi gibi şeyleri işleri de yapabilirsiniz. Yani bionluk.com da aslında yeteneğinize göre bütün alanlar var. Bu alanlardan tamamen size istediğinizi seçmek kalmış. Buradan istediğinizi seçerek hızlı bir şekilde Online olarak para kazanabilirsiniz.

3- Dış Yazarlık Yapmak

Son olarak düzenli gelir elde edebileceğinizi de bir sisteme bağlı kalmadan hızlı bir şekilde para kazanabileceğiniz yöntemden bahsedeceğim. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte internette birçok haber sitesine rastlıyoruz. Haber sitesi ile birlikte eğlence, kültür ve popüler bilim teknolojileri gibi farklı farklı kaynaklar var. Bu kaynaklarda belli başlı editörler şirket içerisinde çalışıyor. Bununla birlikte dış yazarı olarak kadroları açılıyor. Dış yazar kavramı dediğimiz şey nedir? Bir haber sitesinin içeriklerini yazmak. Yani bu nasıl olur? Onedio olabilir, shiftdelete.net olabilir, webtekno olabilir, DonanımHaber olabilir, haberler.com olabilir. Online haber sitelerinin içeriklerini destek olmak size bir kullanıcı hesabı açıyorlar. Profil açtıktan sonra bu profil WordPress tabanlı olabiliyor. Kendi özel yazılımları olur. Site için sizden haber yazmanız istenir. Bu haberleri nasıl yazıyorsunuz?

Yabancı kaynaklardan olarak Translate üzerinden çeviri yapıyorsunuz. Tabii ki bu sizin İngilizce bilmesi gerektirmiyor. Çünkü Translate üzerinden yaptığınız çeviriyi zaten artık kolaylıkla anlayabilir veya kendinize göre yorumlayarak hızlı bir şekilde yazabilirsiniz. Bu tamamen sizin dil bilgisi kurallarına uyumunuza bağlıdır. Güzel cümle kurabilmeniz ve iyi anlatıma sahip olmanıza bağlıdır. Bununla birlikte de çok azıcık Seo bilmesiniz. Tabi ki anahtar kelime nedir? Meta nedir? Başlık nasıl yazılır? H4 nedir? H2 nedir? Yazı içerisinde görseller nasıl kullanılmalıdır? gibi konulara hakim olmanız gerekiyor. Dış yazar olarak başladığınız şirkette çok rahatlıkla birkaç gün içinde öğrenebilirsiniz. Bu şekilde hem aylık olarak düzenli bir gelir elde edersiniz. Hem de hayatınızı rahatlıkla bu gelirle götürebilirsiniz. Peki gelir kısmında ne kadar gelir elde ediyorsunuz?

Başvurular ve Kazanç

Genellikle bu tarz Siteler yazı başına para veriyorlar. Bu yazı başına para dediğimiz şeye teklif denir. Bu tekliflerde örnek veriyorum 5 TL den başladınız. Bir yazı Başına 5 ₺ den başladığınız bir yazı 40-50 dakika sürüyor. Siz kendinizi geliştirmeniz ile beraber 20 TL’ye kadar teklif çıkabiliyor. Çünkü yazarlıktan hayatını sürdüren insanlar var. Onlar gerçekten bu işi profesyonel olarak yapan insanlar. Tabii ki siz başladığınızda bunu yapamayabilirsiniz ama belli bir süre sonra siz bunu gerçekten iş halini meslek haline getirebilirsiniz. Bu noktada telifiniz sizin profesyonel yetkinliğinizle birlikte artıyor. 5 TL varsayalım 40-50 dakikada bir yazı yazdınız varsayarsak beş buçuk saattir 8 yazı yazmış oluyorsunuz 8 TL den 64 TL para kazanmış olursunuz.

Yani aylık her gün çalışamazsınız 20 gün çalıştığınızı varsayalım; 10 gün çalışamadınız diyelim. 20 günden 20 x 64 den yaklaşık 1280 TL para kazanıyorsunuz. Bu da üniversiteye öğrencisinin aylık kendi gelirlerini sağlayabilmeniz için gerçekten iyi bir paradır. Gidip dekatlonda ya da DeFacto gibi mağazalarda fiziksel olarak çalıştığınızda daha çok yorulursunuz. Hem mental olarak yorulursunuz hem de insanlarla iletişim sizi yorar. Bu yüzden bu para kazanma yöntemini de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Peki bu şirketlere nasıl başvuru yapılıyor?

En iyi para kazanma yöntemleri ile kazancınız Nedir?

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri şirketlerine aslında başvurmak çok da zor değil. Zaten şirketlerin belli başlı dönemlerde ilanları açılıyor. Fakat açılmasına gerek bile yok. Öyle web sitelerinin iletişim kısmından aramıza katıl, dış yazar ekibimize katılın veya iletişim adresinde bir mail vardır. O mail adresine mail atarak hızlı bir şekilde ekibe dahil olabilirsiniz. Başta belki biraz zorlanabilirsiniz. Bilmediğiniz bir alan olduğu için ama öğrendikten sonra gerçekten fayda sağlayacaktır. Hem kendinize bir şeyler katmış olacaksınız, haber yazarken bir şeyler öğrenirsiniz. Hem de gerçekten altın bilezik dediğimiz olayı kazanabilirsiniz.

Yani bir nevi editörlük yapmış olacaksınız. İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri ile bir editör olacaksınız. Bu da bir altın bileziktir. İleride işsiz kaldığınız durumlarda veya işte bununla sürecinizde ek gelir elde edebileceğiniz bir en iyi para kazanma yöntemidir. Üstelik gerçekten emeğinizin karşılığını alabileceğiniz para kazanma yöntemleridir. Ayrıntılı bilgi ve kafanıza takılan bir şeyler olduysa aşağıda yorum kısmında sorabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda zaten sürekli bu bilgiler geçiyor ama buradan yorumlarda sorarsanız herkese açık bir şekilde yanıtlarız. Daha hızlı ve herkesin görebileceği bir şey ortamda olduğu için daha iyidir. Bir dahaki para kazanma yazısında görüşmek dileğiyle. Bol Kazançlar..

İnternetten para kazanma ve İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak amacıyla sitemizdeki Mühendislik İnternetten para kazanma   ve  Finans  kategorisindeki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

İnternetten En Kolay Para Kazanma Yöntemleri ve bedava bitcoin kazanmak hakkında daha fazla güncel yazılara ulaşmak amacıyla bizi  LinkedIn  Twitter  ve  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.