İçeriğe geç
Ana sayfa » Procsin Black Mask Yorum (Procsin Siyah Maske)

Procsin Black Mask Yorum (Procsin Siyah Maske)

Procsin black mask yorum

Bu yazımda sizlere uzun süredir kullandığım Procsin Black Mask Yorum ‘umdan bahsedicem. Yanlış hatırlamıyorsam 2 sene önce almıştım. Aldığımdan beri canım istediğinde veya yüzümün ihtiyacı olduğunu hissettiğimde kullanıyorum. Procsin Black Mask (Procsin Siyah Maske) içerdiği aktif karbonun etkisiyle cildin desteklenmesine, yıpranmaların azaltılmasına ve canlandırılmasına yardımcı olan, siyah noktaların kolayca temizlenmesine destek veren, ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine olanak sağlayan soyulabilir bir bakım maskesidir. Peki bu Procsin Black Mask ne işe yarar? Sizler için listeledim; Bence maskenin en önemli özelliklerinden biri siyah noktaları yok etmesi. Procsin Black Mask aynı zamanda sivilce lekelerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

 •  Siyah noktaları temizler
 • Cildi fazla yağdan arındırır
 • Sivilce lekelerini gidermede yardımcı olur
 • Ciltteki kırışıkların azalmasında yardımcı olur
 • Cildi derinlemesine temizler
 • Cildi canlandırır ve pürüzsüzleştirir

Procsin Black Mask (Procsin Siyah Maske)‘ın içinde bulunan aktif karbon ise şöyledir;

Maskenin içerdiği aktif karbon kömürün başka bir versiyonu. Aktif karbon genellikle Hindistan cevizi kabuğu ve odundan üretilmektedir. Aktif karbonun emici özelliği oldukça yüksektir. Dolayısıyla normal bir temizlik ve kişisel bakım ürünlerine göre iki kat daha fazla hijyen sağlayabiliyor. Bir çok cilt rahatsızlığının tedavisinde de kullanılan aktif karbon fazla yağlanma, sivilce, siyah nokta, irritasyona bağlı kızarıklıklar gibi problemlerinize destek vermektedir.

Procsin Black Mask Yorum

Procsin Black Mask Yorum

Ürün özellikle geniş gözeneklere sahipseniz veya siyah noktalarınız varsa gözeneklerin içinde biriken yağ ve kirin arındırmasında çok etkili bir ürün. Eğer yağlı cildiniz varsa düzenli kullanımda cildinizdeki yağın dengelenmesini sağlar. Yağ dengelendiği için aynı zamanda sivilce ve siyah nokta oluşumu da gözle görülür şekilde azalır. Procsin Black Mask aktif karbondan üretildiği için çevre dostudur. Hem cildinize hem de çevreye zarar vermez. Siyah maske uygulanan bölgeyi son derece canlı gösterir. Cildin nem dengesini ayarlar. Sertleşen derinin yumuşamasına yardımcı olur. Ciltteki fazla yağın giderilmesini sağlar.

Peki Procsin Black Maskı nasıl kullanmalıyız?

 1. Cildinizi temizleyin ve hafif nemli kalacak şekilde kurutun.
 2. Kaşlarınız ve göz çevreniz boş kalacak şekilde yüzünüzde istediğiniz bölgeye sürün.
 3. Kuru ve normal ciltlerde max. 20dk, yağlı ciltlerde 25dk bekletin.
 4. Maskeyi çıkarttıktan sonra 1 saat yüzünüzü yıkamayın.
 5. Haftada 2 kez kullanabilirsiniz.

Procsin Black Mask Kullanıcı Yorumları

Procsin Black Mask Yorum yazımın son durağı diğer yazılarımda olduğu gibi kullanıcı yorumları. Şahsen ben maskeyi uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. Eğer hassas bir cildiniz varsa ilk önce yüzünüzün küçük bir bölümünde test etmenizi öneririm. Çünkü maskenin emiciliği çok güçlü. Benim cildim hassas olmadığı için rahatlıkla kullanıyorum ama sanki ağda bantları kadar güçlü bir maske. Yüzümü irrite etmesin diye haftada 1-2 kez yapıyorum. Sonrasında 1 saat boyunca yüzüme bir şey sürmüyorum dinlenmesine zaman tanıyorum. Maskeyi siyah noktası olan bir çok arkadaşımda denedim ve gerçekten çok etkili bir maske. Ürünü hem internetten hem de kozmetik ürünleri satan mağazalardan alabilirsiniz. Eğer indirimleri takip ederseniz 20TL-30TL gibi az bir miktar ödeyebilirsiniz. Daha fazlası veya sorularınız için @yarenleguzellik instagram adresimi takip edebilirsiniz. Son olarak çeşitli sitelerden aldığım bazı kullanıcı yorumlarıyla Procsin Black Mask Yorum yazımı sonlandırıyorum.

Z*** Ö*** : Çok ideal. Ölü derileri de temizliyor. Siyah noktalar tamamen yok olmasa da cildi temizliyor. Rahatsız edici bir kokusu yok. Yapışkanlığı garnier den daha az, dermokilden daha çok. Çok güzel bir cilt bakım ürünü. Haftada bir uyguluyorum. Gözenekler açılıyor ölü deriler gidiyor…

A*** K***: İlk denememde sanırım ince bir tabaka sürmüşüm daha kalın sürmekte yarar var diye düşünüyorum soyarken zorlandım ama sonuç muhteşemmmm resmen tüm gözeneklerim nefes aldı.

K***: Eczanede tesadüfen görüp aldım. 1 defa t bölgeme sürdüm kuruyunca güzel soyuldu temiz hissettim. siyah noktaları tek seferde sökmez ama düzenli kullanım işe yarar.

Procsin Black Mask veya daha fazlası için yorum kısmına sorularınızı bırakabilirsiniz!

 Procsin Black Mask  ve daha farklı bilgi için sitemizdeki Güzellik,  Yalın Üretim . Tedarik Zinciri Yönetimi   veya  Finans  kategorisindeki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği  ve daha fazla güncel yazılara ulaşmak için bizi  LinkedIn  Twitter  veya.  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.