İçeriğe geç
Ana sayfa » Procsin Boom Butter Yorum

Procsin Boom Butter Yorum

procsin boom butter yorum

Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağını neredeyse bütün influencerlardan görmüşsünüzdür. Normalde kullandığım saç bakım yağı bittiği için ben de 2 ay önce Boom Butter saç bakım kremini aldım. Paketinde “İçerisindeki 7 Doğal yağ sayesinde saçın kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur. Saçı korumada, onarmada ve beslemede etkili bir yapısı vardır.” yazıyor. Ben de biraz influencerlarda gördüğüm için biraz merak ettiğim için, biraz da içinde 7 çeşit yağ bulundurduğu için almıştım. Bahsedilen 7 çeşit doğal yağ; Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Shea Yağı, Çam Terebentin Yağı, Tatlı Badem Yağı, Avokado Yağı, Aloe Vera Yağı. Hazırsanız durulama gerektirmeyen Procsin Boom Butter Yorum yazıma başlıyorum.

Tüm saç tipleri için özel formüle edilmiş Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağı, saçın kaybettiği neme kavuşmasına yardım ederken, doğal yağ dengesine kavuşmasına olanak sağlıyormuş. İçerdiği yağlarla birlikte saçlarınızı besliyor ve saç dokunuzu kökten uca kadar destekliyormuş. Aynı zamanda saç kırılma ve dökülme problemlerini azaltıyormuş. Son olarak da kepek sorununun kontrol altına alınmasında yardımcı oluyormuş. Saçın daha kolay taranmasına ve daha az kabarmasına yardımcı oluyormuş. Saçınızın daha güçlü ve sağlıklı gelişmesi için ve aşırı veya çabuk yağlanma gibi problemlerde de iyi geliyormuş. Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağı içerdiği keratin ile saç köklerinizi güçlendiriyormuş. “Daha ilk kullanımdan itibaren saça kazandırmış olduğu ayrıcalık ile saçlarınızdaki farklılığı hissedeceksiniz.” diyorlar. Sürekli “-mış, -miş” ekleri kullanıyorum çünkü ben herkesin öve öve bitiremediği bu saç bakım kremini o kadar güzel bulamadım.

Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağı Faydaları

 • Saçın kaybettiği nemi geri kazandırır.
 • Saç dokusunu kökten uca besleyerek kırılma ve dökülme problemlerinde çözüm sağlar.
 • İçerdiği 7 doğal yağ ile saçı doğal yağ dengesine kavuşturur.
 • Kepek probleminin önüne geçer.
 • Saç daha kolay taranır ve daha az kabarır.
 • Doğal saç rengini korur.
 • Aşırı veya çabuk yağlanma problemini ortadan kaldırır.

Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağının içindeki 7 Doğal Yağ

 • Argan Yağı : Argan yağı içerdiği A ve B Vitaminleri sayesinde saçınızın uzamasına yardımcı olur. Yıpranmış saçlarını onarır ve boyalı saçların ömrünü uzatır.
 • Hindistan Cevizi Yağı : Hindistan cevizi yağı nemini kaybeden kuru ve yıpranmış saçların nem dengesini düzenler. Saçın elektriklenmesini azaltırken aynı zamanda saç derisinin kaşıntıyı giderir.
 • Shea Yağı : Shea yağı kuru saç derisini yatıştırır.
 • Çam Terebentin Yağı : Çam terebentin yağı saçın çabuk yağlanmasını önler. Saçın sağlığını korurken aynı zamanda saça canlılık ve parlaklık verir.
 • Tatlı Badem Yağı : Tatlı badem yağı ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunun önüne geçer ve saç dökülmesini en aza indirmeye yardımcı olur.
 • Avokado Yağı : Avokado yağı içerdiği E vitamini ile saç derisini besler ve güçlendirir. Aynı zamanda saç uçlarındaki kırıkların onarılmasında önemli rol oynar.
 • Aloe Vera Yağı : Saç derisini veya saçı besler ve onarır. Saç diplerinde meydana gelen tahrişleri onarır ve rahatlatır. Dilerseniz Evde Yapabileceğiniz Kolay Aloe Vera Maskeleri yazımızı okuyabilirsiniz.
procsin boom butter yorum

Procsin Boom Butter Kişisel Yorumum

Ürünün yani Procsin Boom Butter Saç Yağının kullanımı oldukça basit. Temiz ve ıslak saç uçlarına uygulayabilirsiniz. Saçınızı düzleştirdikten veya maşa yaptıktan sonra da kullanabilirsiniz. Yani kuru saçta da kullanabilirsiniz. Kadın veya erkek kullanımı için uygun. Genel olarak benim düşüncem saça ağırlık vermiyor ve kokusu güzel. 7 tane doğal yağ saydım. Bir çok influencerın uzun uzun uzun uzun zamandır reklamını yaptığını gördüm. Bu yüzden çok merak ettim ve ben de bir şans vermek istedim.

Yapısı ve kokusu güzel ama içeriği bu kadar güzelken şahsen ben saçlarımı ipek gibi yumuşacık yapmasını beklerdim. Bir de ben yağ sanarak almıştım krem çıktı. Dolayısıyla biraz hayal kırıklığına uğradım. İlk maske şeklinde kullanacağım sanıp saç diplerimden uçlarına kadar bir güzel sürdüm, 45dk veya 1 saat bekleyip yıkadım. Öyle gözle görülür elle hissedilir bir durumla karşılaşmadım. Yılmadım her gün sabah akşam saç uçlarına küçük küçük sürdüm yine de güzelce yumuşatmadı. Ne yağlanma yaptı ne de iyi ki almışım dedirtti. Kısacası Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağının sevdiğim ve sevmediğim özellikleri şunlar;

Sevdiğim ÖzelliklerSevmediğim Özellikler
Kokusunun güzel olması.Saçımı yeterince yumuşatamaması.
Saçı ağırlaştırmaması.Yağ değil de krem yapıda olması.
Cam kavanoz içinde olması.Söylendiği kadar mucize bir ürün olmaması.
procsin boom butter yorum

Procsin Boom Butter Saç Yağı Kullanıcı Yorumları

Her zamanki gibi Procsin Boom Butter Yorum yazımın son durağı kullanıcı yorumları. Şahsen ben bu ürünü birince yenisini almayı düşünmüyorum. Ürünü ben Gratisten almıştım diye hatırlıyorum ama bir çok kozmetik ürünleri sitelerinde mevcut. Fiyatı 120Tl de oluyor 30Tl de oluyor. Ben 30 veya 34 Tlye aldım. O yüzden almadan önce mutlaka indirimi bekleyin. Daha fazlası veya sorularınız için @yarenleguzellik instagram adresimi takip edebilirsiniz. Bunca laf kalabalığının ardından ürünü tek kelimeyle özetleyecek olursam “ehhh”. Son olarak yazımı çeşitli sitelerden aldığım kullanıcı yorumları ile bitiyorum.

D*** G*** : Bakım yağının kokusuna herkes çok güzel demiş fakat ben hiç beğenmedim. Yağı kullanma fırsatım oldu etkisini beğendim. Uzun ince telli kıvırcığa yakın saçlarım var. Saçım zaten çok elektriklenmez ama kullandıktan sonra elektriklenme 0a indi. Saçım kuru yapılı olduğu için de rahat bir kullanım oldu.

B*** B*** : Pek bir faydasını göremedim henüz. Belki saç yapısıyla alakalı farklılık gösterebilir ürünün kalitesi. Bana yaramamış olabilir.

T*** : Saçlarım hem röfleli hem kıvırcık ,o yüzden iyice kurudu. Devamlı saçlarıma yağ sürmek durumunda kalıyorum. Bu yağı da çok beğendim nemlendirmesi güzel. Çam terebentin kokusu baskın.

Procsin Boom Butter Saç Bakım Yağı  ve daha farklı bilgi için sitemizdeki Güzellik,  Yalın Üretim . Tedarik Zinciri Yönetimi   veya  Finans  kategorisindeki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği  ve daha fazla güncel yazılara ulaşmak için bizi  LinkedIn  Twitter  veya.  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.