İçeriğe geç
Ana sayfa » Pure Beauty BB Krem Yorum (SPF35 PA+++)

Pure Beauty BB Krem Yorum (SPF35 PA+++)

Pure Beauty BB Krem Yorum (SPF35 PA+++)

Pure Beauty BB Krem (SPF35 PA+++) , BB Krem olsa da kapatıcılığı piyasadaki fondötenlerle yarışır bence. Pure Beauty BB Krem hassas ciltlere uyum sağlayan hafif dokusu ile cildi ağırlaştırmadan bakım yapıyor. SPF35 ile güneş koruması sağlarken aynı zamanda yaşlanma karşı etkisi de bulunuyor. BB Kremin içindekiler ise şöyle;

1,2-Heksandiol (Çözücü), Niasinamid (Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Pürüzsüzleştirme), Neopentil Glikol (Plastifiyan, Çözücü), Angelica Gigas Kök Ekstresi (Saç Bakımı, Cilt Bakımı) İki sodyum EDTA (Şelatlayıcı, Viskozite Kontrollü)
Disodyum Fosfat (Tamponlama Maddesi, Antikorozif, Koku, Ph Ayarlayıcı, Maskeleme) Dikaprilil Karbonat (Cilt Bakımı, Yumuşatıcı) Maltodekstrin (Emici, Bağlayıcı, Emülsiyon Stabilize Edici, Film Oluşturucu, Saç Bakım, Cilt Bakımı, Süspansiyon- Yüzey Aktif Olmayan, Bağlayıcı) Metilpropandiol (Çözücü) Rosa Centifolia Çiçek Özü
(Sıkılaştırıcı, Maskeleme, Cilt Bakımı, Tonik) Serin (Koku, Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Antistatik Madde, Maskeleme)
Sodyum klorit (Hacim Oluşturucu, Maskeleme, Viskozite Kontrolü) Sorbitan Sesquioleate (Emülsifiye Edici, Sürfaktan)
Stearoil İnülin (Cilt Bakımı, Yumuşatıcı, Emülsifiye Edici, Sürfaktan) Stearik asit (Koku, Sufaktan, Emülsiyonlaştırıcı, Emülsiyon Stabilize Edici, Maskeleme, Yeniden Doldurma) Alüminyum Hidroksit (Yumuşatıcı, Nemlendirici, Opaklaştırıcı, Cilt Koruyucu, Viskozite Kontrolü) Algin (Bağlayıcı, Koku, Viskozite Arttırıcı, Bağlayıcı, Maskeleme, Viskozite Kontrolü)

Pure Beauty BB Krem İçindekiler

Etoksidiglikol (Koku, Çözücü, Viskozite Düşürücü, Nemlendirici, Parfümleme) Su (Çözücü) Kaprilik / Kaprik Trigliserid (Yumuşatıcı, Maskeleme, Parfümleme, Cilt Bakımı, Çözücü) Caprylyl Glycol (Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Yumuşatıcı, Nemlendirici) Caprylyl Methicone (Cilt Koşullandırma) Butilen Glikol (Koku, Cilt Bakım, Solvent, Viskozite Düşürücü, Nemlendirici, Maskeleme, Viskozite Kontrolü) Sodyum hiyalüronat (Cilt Bakımı, Nemlendirici) Gliserin (Denaturant, Koku, Saç Bakım, Nemlendirici, Cilt Koruyucu, Viskozite Düşürücü, Parfümleme, Solvent) Propilen Glikol (Koku, Nemlendirici, Cilt Bakımı Çözücü, Viskozite Düşürücü, Cilt Bakımı, Viskozite Kontrolü) Kuaterniyum-18 Hektorit (Askıya Alma Maddesi – Yüzey Aktif Olmayan, Viskozite Kontrolü) Trehaloz (Tatlandırıcı, Nemlendirici, Nemlendirici) Tropolone (Cilt Koşullandırma) Trietilheksanoin (Koku, Saç Bakım, Antistatik, Yumuşatıcı, Maskeleme, Yenileme, Cilt Bakımı, Çözücü) Trietoksikaprililsilan (Bağlayıcı) Fenil Trimethicone (Köpük Giderici, Saç Bakımı, Cilt Bakımı) Pentilen Glikol (Cilt Koşullandırma, Çözücü) Potasyum fosfat (Ph Ayarlayıcı) Pullulan (Bağlayıcı, Film Oluşturma, Ciltleme) Propilen karbonat (Solvent, Viskozite Düşürücü, Viskozite Kontrollü) Hidrolize Bitkisel Protein (Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Antistatik Madde)

CI 77492 (Renklendirici, Kozmetik Renklendirici) CI 77499 (Renklendirici, Kozmetik Renklendirici) Gliseril Poliakrilat (Film biçimlendirmek) Dimetikon (Köpük Giderici, Cilt Koruyucu, Yumuşatıcı, Cilt Bakımı Dimetikon / PEG-10/15 Çapraz polimer (Film Oluşturma, Opaklaştırma) Siklopentasiloksan (Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Yumuşatıcı, Çözücü) Setil PEG / PPG-10/1 Dimetikon (Emülsifiye Edici, Cilt Bakımı, Yüzey Aktif Madde) Etilheksil Etilheksanoat (Koku, Cilt Bakımı, Yumuşatıcı) PEG-10 Dimetikon (Saç Bakımı, Cilt Bakımı) Fenoksietanol (Koku, Koruyucu) Linalool (Koku, Deodorant, Maskeleme) Alfa-İzometil İyonon (Parfümleme, Cilt Bakımı) Hexyl Sinnamal (Koku, Maskeleme) Limonen (Deodorant, Parfümleme, Solvent) Octyl Methoxycinnamate Benzil salisilat (Koku, Uv Emici, Maskeleme) Koku (Deodorant, Maskeleme, Parfümleme) CI 77491 (Renklendirici, Kozmetik Renklendirici) Krizantem Indicum Nasır Kültürü Ekstresi (Antioksidan) Rhododendron Mucronulatum Çiçek Özü (Antioksidan, Sıkılaştırıcı, Yumuşatıcı, Cilt Bakımı, Cilt Koruyucu) Ormangülü Weyrichii Özü (Cilt Koşullandırma) Titanyum dioksit (Kozmetik Renklendirici, Opaklaştırıcı, Güneş Koruyucu, Uv Emici)

Pure Beauty BB Krem Yorum (SPF35 PA+++)

Pure Beauty BB Krem (SPF35 PA+++) Yorum

Ürünü yaklaşık 3 senedir kullanmaktayım. Ambalajı ve içeriği değişmeden önce yanlış hatırlamıyorsam SPF42 PA+++ korumalıydı. Ürünü bitirdikten sonra başka BB Kremler denedim ama benim istediğim etkiyi vermediler. Bu yüzden yenilenmiş formülü aldım. Yenilendiği için eski güzelliğini kaybetmiştir belki diye düşündüm fakat öyle değilmiş. Bence BB Kremlerin yüzünüzü en iyi şekilde göstermesi için en önemli adım makyaj öncesi nemlendirme. Dünyanın en iyi kapatıcılarını alın yüzünüze sürün. İyi ve doğru nemlendirmezseniz o kapatıcıdan %100 performans beklemeyin. Şunu da belirtmeliyim ki bu bir BB Krem. Fondöten kadar kapatıcılık beklerseniz istediğinizi elde edemeyebilirsiniz. Şahsen bana kapatıcılığı yetiyor ve yüzümü parlatıyor. Cildimi güzelce nemlendirdikten sonra az miktar elime sıkıyorum, fırçayı oraya değdirip yüzüme uyguluyorum. Eğer kapatıcılığını arttırmak istiyorsam ürünü direkt yüzüme sıkıp makyaj süngeri ile dağıtıyorum.

Pure Beauty BB Krem (SPF35 PA+++), sabah sürüp gün içinde benim cildimde her hangi bir koyulaşma, topaklanma veya yüz çizgileri arasında birikme yapmıyor. Önceki formülü de yapmamıştı yeni formülü de yapmıyor. Ürünün iki rengi var 1-Ivory 2-Natural. Eğer teniniz bembeyazsa birinciyi almanızı tavsiye ederim. Buğday tenli ve esmerseniz ikinciyi alabilirsiniz. Ürünün bir diğer artısı ise Güney Kore ürünü olması. Ben genel olarak Güney Kore ürünlerini beğeniyorum. Ürün içerdiği SPF35 ile UVB ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Fakat her güneş korumalı ürün UVA ışınlarına koruma sağlamıyor. Bu noktada işe PA+++ koruması giriyor. PA+++ koruması olan bir ürün çok güçlü UVA maruziyetine karşı 8 saatin üzerinde güçlü koruma sağlar.

Ürünün tek beğenmediğim yanı kokusu olması. Nedendir bilmiyorum ama makyaj malzemelerinin kokulu olmasını şahsen sevmiyorum. Tabi 3 senedir kullandığım için kokusu artık beni rahatsız etmiyor. Zaten Pure Beauty BB Krem in üstüne pudra yaptıktan sonra kokusu hemen gidiyor. Genel olarak Pure Beauty BB Krem Yorum ‘um bu şekilde. %99,99 beğeniyorum. %00,01 de kokusu olduğu için beğenmiyorum.

Pure Beauty BB Krem (SPF35 PA+++) Kullanıcı Yorumları

Pure Beauty BB Krem Yorum yazımın son durağı ise kullanıcı yorumları. Şahsen üründen ben memnunum ve ürünüm bitince yenisini alacağımdan eminim. Pure Beauty BB Krem (SPF35 PA+++) ürününü hem internetten hem de Watsons’dan alabilirsiniz. Watsons’ın online satış sitesinden aldığım bazı kullanıcı yorumlarıyla Pure Beauty BB Krem Yorum yazımı sonlandırıyorum.

G*** D*** : Harika bir ürün çok hafif ve doğal bir duruşu var. Tavsiye ederim.

M*** I*** : Ben aldım gelir gelmez yüzümün yarısına uyguladım. Tam istediğim gibi ne yüzde bir şey var gibi duruyor. Ne de kalıp gibi duruyor yok gibi ama cilt parlak gerçekten tavsiye ederim kokusu da çok güzel.

D*** I*** : İlk defa aldım ve denediğim en iyi BB krem diyebilirim. Kesinlikle favorim oldu artık daima alacağım. İnce bir yapısı var ilk sürdüğünüz zaman beyaz dursa da sonradan cilt tonu ile eşitleniyor. Esmer bir tene sahipseniz natural tonu almalısınız.

Pure Beauty BB Krem (SPF35 PA+++) ve daha farklı bilgi için sitemizdeki Güzellik,  Yalın Üretim . Tedarik Zinciri Yönetimi   veya  Finans  kategorisindeki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği  ve daha fazla güncel yazılara ulaşmak için bizi  LinkedIn  Twitter  veya.  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.