İçeriğe geç
Ana sayfa » Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti Yorum

Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti Yorum

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti yorum

Bu yazımda size 1 senedir ara ara kulIandığım I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti Yorum ‘umdan bahsedeceğim. Bu far paleti 10 tane mat, 8 tane simli far içeriyor. Mat farların her biri 1.2 gram. Simli farların her biri ise 1 gram. Ürün aynı zamanda cruelty free. Yani Cruelty-Free dilimize en yalın haliyle zulümsüz şeklinde çevirebiliriz. Kısacası bu ürünün üretim sürecinin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmamış ve hayvansal hammadde kullanılmamış. I Heart Revolution sitesinde diyor ki ”Hayat sana limon verdiğinde, onları makyaj koleksiyonuna biraz lezzet katmak için kullan.” Bu far paleti aynı zamanda çikolata kokuyor. Eğer kokulara karşı duyarlıysanız bunu göz önünde bulundurun.

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Renkleri

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti 10 sarı, kahverengi, kırmızı ve nude mat ile 8 sıcak metalden oluşan bu tatlı kokulu karışım, eğlenceli makyaj oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getiriyor. Lemon Drizzle Chocolate Far paletinde bulunan renkler ise şöyle;

Afternoon Tea – karamel mat
Just A Bite – metalik bakır
Sugar – ekru mat
Scrumptious – leylak rengi kahverengi mat
Butter – muz sarısı mat
Baked – tuğla turuncu metalik
Slice Of Cake – sıcak kahverengi mat
Lemon Slice – parlak sıcak sarı mat
Citrus – parlak mercan pembe mat
Fluffy – saf sıcak altın metalik
Tempting – sessiz turuncu mat
Delicious – metalik mor geçişli derin erik pembesi
Sunshine – somon mat
Zestful – sıcak kahverengi metalik
Tangy – parlak sarı metalik
Zingy – metalik boz kahverengi
Sharp But Sweet – mat krem
Nothing But Crumbs – sıcak altın metalik

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paletini gözüme daha derinlik katmak istediğin günlerde Afternoon Tea veya Slice of Cake renklerini kullanıyorum. Pigmentasyonu ve kalıcılığı çok iyi. Her hangi bir alerji yapmadı. Kokulu ürünleri sevmememe rağmen beni irrite etmedi. Simli veya metalik farları isterseniz düz bir fırçayı hafif ıslatarak sürebilirsiniz. İsterseniz parmaklarınızla sürebilirsiniz. Veya ben uğraşamam tek bir fırçam var onla da sürer geçerim diyorsanız o şekilde de sürebilirsin. Yani metalik farların kalitesi gerçekten güzel. Dediğim ilk iki yöntem en iyi şekilde gözünüze uygulamanız için. İndirim olduğu zamanlar kozmetik ürünleri satan yerlerden alabilirsiniz. Fiyat-performans olarak çok iyi. Hem günlük renkler hem de özel günlerde sürülecek renkleri içinde barındırması büyük bir artı. Parlak ve canlı renklerin yanında soluk ve mat renkler de bulunuyor. Geçiş renkleri olarak kullanabileceğiniz bir çok renk de bulunmakta.

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti Yorum yazımın son durağı ise kullanıcı yorumları. Şahsen üründen ben memnunum. Çünkü benim beklentilerimin hepsini karşılıyor. Ürünü hem internetten hem de kozmetik ürünleri satan mağazalardan alabilirsiniz. İndirimleri takip eder veya incelerseniz 29.99T tl gibi az bir miktar bile ödeyebilirsiniz. Daha fazlası veya sorularınız için @yarenleguzellik instagram adresimi takip edebilirsiniz. Son olarak çeşitli sitelerden aldığım bazı kullanıcı yorumlarıyla I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti Yorum yazımı sonlandırıyorum.

I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti veya daha fazlası için yorum kısmına sorularınızı bırakabilirsiniz!

K*** H*** :  Sıcak renklere bayıldığımdan, içinde de bol bol barındığından aldığım palettir kendileri. Ne kadara aldığımı hatırlamıyorum şahsen ama bir ara 29.99’a kadar düşmüştü. Pigmentasyonu şa-ha-ne! Mat farların pigmentleri ışıltılılardan daha da iyi bence… Baked rengi favorim. 

Z*** : Gündelikte en çok kullandığım far paletim. Pigmentasyonu çok güzel, kalıcılığı da öyle. Alerji, kaşıntı yapmadı. Simli renkleri parmakla uygulamak daha akıllıca ama renkleri harika gerçekten. 

K*** P*** : Açıkçası pek bir beklentim yoktu ancak beni inanılmaz şaşırttı. Çünkü renkler aşırı pigmentli, sabah yaptığım makyaj akşama kadar aynı şekilde kaldı ve asla tozutmuyor. Tam bir fiyat-performans ürünü, bu kadar memnun kalacağımı hiç düşünmemiştim.

 I Heart Revolution Lemon Drizzle Chocolate Far Paleti ve daha farklı bilgi için sitemizdeki Güzellik,  Yalın Üretim . Tedarik Zinciri Yönetimi   veya  Finans  kategorisindeki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği  ve daha fazla güncel yazılara ulaşmak için bizi  LinkedIn  Twitter  veya.  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.