İçeriğe geç
Ana sayfa » Simple Yüz Temizleme Jeli Yorum (Water Boost Micellar)

Simple Yüz Temizleme Jeli Yorum (Water Boost Micellar)

Simple Yüz Temizleme Jeli Yorum

Bu yazımda sizlere uzun süredir kullandığım ve çok memnun kaldığım tam bir cilt dostu olan Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jelinden bahsedeceğim. Yağlı, hassas, kuru veya akneli nasıl bir cildiniz olursa olsun temiz içeriğiyle cildinizi üzmeyecek bir yüz temizleme jeli. Sert kimyasallar, paraben, alkol, parfüm, renklendirici ve sabun içermiyor. Paketinde de “Hassas ciltler için tasarlandı, tüm cilt tipleri aşık oldu!” diyor. Gerçekten de öyle. Benim cildim roaccutane kullandıktan sonra karma/kuru arasında bir cilt tipine dönüştü. Cildimi kurutmayan içeriği temiz bir yüz temizleyicisi arıyordum ve youtube da videolarını izlediğim bir dermotoloji uzmanının önerisi üzerine aldım. Hiç de pişman değilim. Hazırsanız Simple Yüz Temizleme Jeli Yorum yazıma başlıyorum.

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli Özellikleri

  • İçerdiği multivitamin (E ve B5), bitki özü ve nazik temizleyiciler ile ciltte kuruluk ve gerginlik hissi yaratmadan temizliyor ve anında ferahlık hissi yaratıyor.
  • Hassas ciltler için tasarlanan yüz temizleme jeli, tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Sert kimyasallar, paraben, alkol, parfüm, renklendirici ve sabun içermiyor.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Hayvansal kaynaklı içerik içermiyor.

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jelinin kullanımı da adı gibi basit. Eğer makyajınız varsa isterseniz ilk önce kullandığınız makyaj temizleyici ile yüzünüzü temizleyin sonra simple yüz temizleme jelini uygulayın. İsterseniz iki kez simple yüz temizleme jelini kullanın. Eğer yüzünüzde makyajınız varsa ne kullanırsanız kullanın tek yıkama sağlıklı bir cilt için yeterli olmuyor. O yüzden her zaman yüzünüzü en az iki kez kullandığınız temizleme ürünleri ile temizleyin. Makyajınız yoksa sabah kullanım için 1 kez elinize az sıkıp nemli cildinize masaj yaparak uygulamanız ve su ile durulamanız yeterli.

Ben ürünü uzun zamandır kullanıyorum. Yüzümde hiç bir şekilde irrite, akne, kuruluk veya kızarıklık yapmadı. Ürün su gibi tertemiz. Kokusu yok içinde cildinizi çizen pütürcükler yok. Piyasada bulunan bir çok temizleyici gibi değil uyarmam lazım. Çok fazla köpürmüyor ama negatif hiçbir etkisi yok. Özellikle akneli bir cildiniz varsa aktif akneleri arttırmayacak bir ürün. Ben bitirmek üzereyim ve bitince yenisini almayı kesinlikle düşünüyorum. Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jelini bir çok kozmetik ürünleri satan mağazalarda ve online satış platformlarında bulabilirsiniz. Fiyatı da 40-50TL arası değişiyor fakat indirimler sayesinde 20-25TL gibi uygun bir rakama düşüyor.

Simple Yüz Temizleme Jeli Yorum

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli Kullanıcı Yorumları

Sonuç olarak ürünün hem fiyat hem performans olarak benden tam puan. Genel olarak zaten Simple ürünlerinden memnun olmadığım daha denk gelmedi. Markanın tüm ürünleri sanki cildinizi iyileştirsin diye yapılmış. Her yorum yazılarımda olduğu gibi son kısmı Simple Yüz Temizleme Jeli Yorum kısmı ile bitiriyorum. Daha fazlası veya sorularınız için @yarenleguzellik instagram adresimi takip edebilirsiniz.

N*** Ö*** : Kuru ve hassas cilde sahip olduğum için temizleyiciye çok önem veriyorum. Beklentimi fazlasıyla karşıladı. Sanırım 3. kez tercih ediyorum.

F*** B*** : Aşırı nemlendiren bir ürün kuru ciltler bayılacaktır bence. daha önce Simple nemlendirici temizleme Jelini kullanıyordum. Bu ondan daha fazla nemlendiriyor. Yağlı ciltlere fazla gelebilir belki. Yıkadıktan sonra hafif kaygan bir his bırakıyor.

B*** Y*** : ilk defa simple kullanıyorum ve ben açıkçası çok beğendim yüzüme ne kullanırsam kullanayım hep kızarttı ama bunda öyle olmadı ve düzenli kulanım da tonikle birlikte desteklerseniz aydınlık ediyor baya da benim ki öyle oldu en azından ve baya temizliyor da bence ben gayet memnunum bundan sonra buldum yüz temizleme jelimi kesinlikle bunla devam edeceğim ve çok pahalı da değil iyi fiyatı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli ve daha farklı bilgi için sitemizdeki Güzellik,  Yalın Üretim . Tedarik Zinciri Yönetimi   veya  Finans  kategorisindeki yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği  ve daha fazla güncel yazılara ulaşmak için bizi  LinkedIn  Twitter  veya.  Instagram  adresinden takip edebilirsiniz.